Pradžia

2013 m. birželio 5 d., trečiadienis

Visada, kai reikia rašyti prisistatymą apie save, sustoju. Nežinau, ką rašyti. Nesinori sakyti banalių dalykų, kaip kad mano mėgstamiausia spalva – mėlyna (nors tai ir tiesa).

Kaip turbūt jau supratote, rašysiu apie kosmetiką. Kodėl? Pirmoji priežastis, dėl kurios šis tinklara6tis plaukioje internete – man reikėjo atotrūkio nuo kasdienybės, kažko lengvo, neužkemšančio visos smegeninės, atpalaiduojančio. O antroji galbūt būtų tokia, jog nerandu mane patenkinančių atsiliepimų apie kosmetikos priemones Lietuvoje. Žinoma, visada yra užsienis, yra apkrauta Youtube aplinka, bet, nors anglų žiniomis per daug nesiskundžiu, norisi kažko... Lietuviško, turbūt. Na, o dabar berašliavojant kilo mintyse netgi trečioji priežastis – visada mėgau rašyti ir tiesiog norėjau turėti tinklaraštį. Nuo pat tada, kai pradėjau domėtis blogosfera, pavydžiai žvelgdavau į tuos žmones, kurie turėjo tinklaraščius. Žinoma, nesėdėjau rankų sudėjusi, buvo bandymas ir ne vienas, įvairiose srityse, įvairiai pateikiamas, bet visada gaudavosi šnipštas, nes nebūdavo galimybių, noro, laiko ar dar balažin ko. Tačiau dabar nusprendžiau, kad kosmetika ir viskas kas su tuo susiję tai yra tai, kam aš rasiu tų galimybių, laiko ir noro. Jei kam ir turiu maniją – tai būtent jai.

Žinoma, mano požiūris bus subjektyvus, tačiau stengsiuosi rašyti išsamiai, ir, tikiuosi, bent jau savo klasiokių, kurios nuolat kankina mane prašydamos vienų ar kitų priemonių atsiliepimų, smalsumą patenkinsiu...

Iki greito!

Rašyti komentarą

© vinilina