Estée Lauder Turbo Lash blakstienų tušas

2013 m. birželio 5 d., trečiadienis


Estée Lauder – vienas iš tų prekės ženklų, kurių pavadinimas tirpste tirpsta ant liežuvo galo, tariamas su tam tikra elegancija ir švelnumu. Bet, kad ir kaip jis viliotų, vis dėlto faktas kaip blynas – aš moksleivė, ir iki vadinamųjų high end kosmetikos produktų man toli kaip iki Marso. Tad, kai mama parsitempė šį aukso gabalą namo, nieko nelaukusi įsliūkinau į vonią jo išbandyti – naujojo TurboLash All Effects Motion Mascara.

Turbūt pagrindinis jo išskirtinumas – vibravimo funkcija. Niekada neteko nieko panašaus išbandyti, bet išbandžius nusprendžiau, kad galima apsieiti ir be to. Oficialiajame aprašyme sakoma, kad būtent vibravimas padeda tolygiai paskirstyti tušą ant blakstienų ir neleidžia susidaryti gumulėliams. Na, bent jau aš nepajaučiau absoliučiai jokio skirtumo tušą dengiant ant blakstienų su paprastu šepetėliu ir su vibruojančiu, nors nepatogumų tai taip pat nesukėlė. Žinoma, sakau tik savoo nuomonę, galbūt kažkam tai būtų funkcija, labai palengvinanti blakstienų dažymą, nežinau.

Taip pat aprašymo versijoje žadama, kad šis tušas tankina, iššukuoja ir užriečia blakstienas, tepant vieną sluoksnį po kito, blakstienos nesulips, o gelinė tekstūra drėkins blakstienas ir gražiai pasiskirstys ant plaukelių.
 
Mano versijoje teigiama, kad šepetėlis tikrai puikiai iššukuoja blakstienas, tačiau man, asmeniškai, jis jų netankina, nors, kita vertus, puikiai ilgina ir tikrai gražiai padengia. Dėl užrietimo irgi galėčiau ginčytis –tiesa, truputį pariečia, bet palyginus su kitais tušais – ne itin. Dėl kelių sluoksnių dengimo - nemanau, kad išvis egzistuoja toks tušas, kuris po antro ir tolesnio (nors net ir iki antro dažnai nenueinu...) sluoksnio visiškai nesulipina blakstienų. Tačiau, vėlgi lyginant su kitais tušais, šis savo darbą atlieka ganėtinai neblogai ir blakstienos sulimpa labai labai minimaliai. 

Tiesa, viena fantastiška savybė – jis visiškai netepa paakių ir netrupa! Net juokinga, kaip sunku surasti visą dieną ant akių išsilaikantį tušą. Na, o dėl drėkinimo nieko pasakyti negaliu, ne itin aš jį pajaučiau, bet negaliu teigti, kad jo ir visai nėra. Nors blakstienų stiprinimui geriau rekomenduočiau paprasčiausią ricinų aliejų. Apskritai šis tušas tinka visoms natūralistėms, kurios nereikalauja didelio vau! efekto ir tiesiog nori lengvai prabrėžti savo blakstienas. Taip pat toms, kurioms aktualus vien blakstienų ilginimas.

Douglas'e šį tušą galima rasti už 129lt. Žinoma, produktas tikrai neblogas, tačiau visi žinome, kad daugiausiai mokame už vardą, tad pigesnių ir panašių alternatyvų tikrai galima rasti.

Rašyti komentarą

© vinilina